Sepil'den Stat Açıklaması!

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, kamuoyunun merakla beklediği yeni statla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sepil'den Stat Açıklaması!
Sosyal medya temsilcileriyle bir araya gelen sepil, Uzundere'de yapılması planlanan stat için bakanlık ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile sık sık görüştüğünü belirterek, "Başkan Kocaoğlu'nun stat konusunda bize önemli destekleri var. Bakanlık ise 15 bin kişi kapasiteli stat bütçesi oluşturdu. Ben Göztepe'ye 25 bin kişilik stat kazandırılması taraftarıyım. Bunun için bakanlığın oluşturduğu bütçeye katkı koyacağım. Ancak bakanlık Göztepe ve Karşıyaka statlarını aynı anda yapılmasını planlıyor. Şu an Karşıyaka Stadı'ndaki sorunun çözülmesini bekliyoruz. Karşıyaka'da inşaat başlamadan bizim tesisimiz de hayata geçirilemiyor" diye konuştu. 
 
Stadın tamamlanması halinde Göztepe'nin kalıcı başarılar elde edeceğini belirten Başkan Sepil, "Amacımız kendi ayakları üzerinde duran bir Göztepe yaratmak. Bunun için tesis olmazsa olmazımız. Gürsel Aksel Tesisleri'ni de modernize edeceğiz. Buranın zemini için yurt dışından en iyi sentetik çimi getirip, tesise yüzme havuzu yapacağız" dedi. 
 
A Takım'ın mevcut durumunu da değerlendiren Mehmet Sepil şunları söyledi: 
 
"Teknik direktörümüz Metin Diyadin'le en kısa zamanda büyük başarılar kazanacağız. Kulüp başkanı olmasaydım bile her zaman Diyadin'i Göztepe'nin başında görmek isterdim. Ayrıca çok güçlü altyapıya da sahip olacağız. Koordinatörümüz Yüksel Can ve Metin Diyadin sık sık bir araya geliyor. A Takım'a birçok genç isim kazandırılacak. Sezonu da zirvede bitireceğiz."
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2014, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER