Şenes Erzik'e Büyük Davet

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Onursal Başkanı, UEFA Asbaşkanı ve FIFA Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik, bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Globe Soccer Konferansı’na konuşmacı olarak katılacak.

Şenes Erzik'e Büyük Davet

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, dünyanın önemli spor adamları, spor kuruluşları ve spora yatırım yapan kurumlarının katıldığı 5. Globe Soccer Konferansı’na Şenez Erzik de konuşmacı olarak katılacak. Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde 28-29 Aralık tarihlerinde düzenlenecek konferansta, futbolda küreselleşme ve finans, günümüz ve gelecekteki futbol stadyumlarının durumları, 2014 FIFA Dünya Kupası’nın teknik ve organizasyonel tarafları gibi konular ele alınacak.
 
5. Globe Soccer Konferansı’na Şenez Erzik’in yanı sıra FIFA Hakem Komitesi Başkanı Massimo Busacca, UEFA Hakem Komitesi Başkanı Pierluigi Collina, FIFA Hukuk Direktörü Marco Villiger, Dubai Spor Konseyi Elçisi ve Arjantinli eski futbolcu Diego Armando Maradona, Rusya Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello, Bayern Münih Teknik Direktörü Josep Guardiola, Juventus Teknik Direktörü Antonio Conte, Real Madridli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Bayern Münih’in Fransız futbolcusu Frank Ribery ve Barcelonalı futbolcu Xavi gibi isimler de konuşmacı olarak katılacak.
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2013, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER