'Sataşana Cevabını Veririz'

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda mücadele edecek sarı-kırmızılı milli yüzücülere yemek verdi.

'Sataşana Cevabını Veririz'

Adnan Öztürk, yemekte yaptığı konuşmada, kulüp olarak kuruluş amaçlarının Galatasaray ve Türkiye'yi yurt dışında temsil etmek olduğunu belirterek, "Kulübümüz bugüne kadar bu misyonu başarılı bir şekilde yerine getirmiştir. Biz bu akşam onlarla beraber olarak, heyecanlarını azaltmak ve motive etmek istedik. Tekrar belirtmek istiyorum, Galatasaray'ın misyonu dünyada Türkiye'yi temsil etmektir. Sporcularımız da bunu en iyi şekilde yapacaklardır" dedi.

Galatasaray Adası'ndaki yemekte Adnan Öztürk ile Galatasaray Yüzme Şubesi Kaptanı Ali Özüak, olimpiyat oyunlarında yarışacak yüzücüler Burcu Dolunay,Dilara Buse Günaydın ve Kemal Arda Gürdal'a moral verdi.

Bu arada Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Yıldırım'ın açıklamalarına cevap verdi. Öztürk, "Biz herhangi bir tartışma istemiyoruz. Ama bize sataşırlarsa gereken cevabı veririz" ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2012, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER