banner24

Sandıktan Başkana Mektup Çıktı

Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda bir kongre üyesi, oy sandığına başkana yazdığı mektubu attı.

Sandıktan Başkana Mektup Çıktı

Ülker Sports Arena'da yapılan kongrenin ikinci gününde oy sayımının sona ermesinin ardından sonuçları açıklayan kongre divan başkanı ve yeni yönetici Talat Yılmaz, Aziz Yıldırım'ın haksız bir şekilde 11 aydır Metris cezaevinde tutuklu bulunduğunu belirterek, “Gönlümüz kendisiyle beraber. Sizler adına sonsuz sevgimizi, saygılarımızı, güvenimizi desteğimizi gönderiyoruz. Onun yokluğunu hiç hissettirmeden yeni seçilen yönetim kurulunun üstüne düşen görevi hakkıyla yapacağına da bu genel kurul inandı” dedi.

Yılmaz'ın sonuçları açıklamasının ardından yeniden kulüp başkanlığına seçilen Aziz Yıldırım'ın mesajını kürsüye gelen aynı zamanda kardeşi olan yönetim kurulu üyesi Ali Yıldırım okudu. Başkanın mesajının okunmasının ardından yöneticiler ve salonda bulunan kongre üyeleri alkışladılar. Bazı kongre üyeleri Aziz Yıldırım için tezahürat yaptı.

Bu arada, yeni yönetimde yer almayan Nihat Özdemir, Ali Koç ve Vedat Olcay seçim sonuçları açıklanıncaya kadar salonda kaldı.

Seçim sandığından başkana mektup

Kongrede bir üye, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'a yazdığı mektubu sandık başkanından izin alarak, oyuyla birlikte sandığa attı.

Adının Aydın Metin olduğu açıklanan üyenin mektubunu kongre divan üyesi Gönül Çaylı okudu. Metin, mektubunda “Sevgili başkanım oyumu size Mustafa Kemal Atatürk'ün masmavi gözlerini takip ederek, onun ışığında gökyüzüne yolluyorum. Gece gökyüzüne bakın binlerce ışık göreceksiniz” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2012, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER