Rusya Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Rusya ile 31 Ağustos Çarşamba günü Antalya’da özel maçta karşılaşacak A Milli Takımımız, Belek kampındaki ikinci çalışmasını bu akşam Regnum Carya Golf Spa Resort’ta basına kapalı olarak yaptı.

Rusya Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Serik İlçesi Belek turizm bölgesinde kamp yapan A Milli Futbol Takımı, Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta basına kapalı antrenman yaptı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde saat 19.00’da yapılan antrenmanda uyluk bölgesi arka kas grubunda gerilme hisseden Yunus Mallı ve izinli olan Gökhan Töre yer almadı. Tedbir amaçlı saha çalışmasına katılmayan Yunus, fizyoterapist eşliğinde kendisi için hazırlanan özel program dahilinde kamp otelinde çalıştı.

Antrenmanda dün akşam kulüp takımlarının maçlarında forma giyen futbolcular rejenerasyon çalışması ve açma-germe egzersizleri yaparak istirahat için otele döndü. Diğer oyuncular ise dinamik ısınma ve pas çalışması yaptıktan sonra dar alanda taktik oyuna dahil oldu. Antrenman rejenerasyon koşusu ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi.

A Milli Takım, Rusya maçının hazırlıklarını yarın aynı yer ve saatte yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü, medya mensuplarına açık tutulacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 21:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER