Ronaldo'dan Anlamlı Gol

Hollanda karşısında attığı gollerle takımını sırtlayan Cristiano Rolando'nun asıl golü saha dışında attığı ortaya çıktı.

Ronaldo'dan Anlamlı Gol

 

Portekizli yıldız ismin, iki yaşından beri kanser tedavisi gören Nuhazet isimli bir çocuğa ve ailesine yardım ettiği ortaya çıktı. Real Madrid'in sezonda oynadığı son maçtan önce Nuhazet'in son dileği olarak "Ronaldo ile tanışmak istiyorum" demesi üzerine bir araya geldiği öğrenildi.
 
9 yaşındaki çocuğun kuzeninin bir gazeteci aracılığı ile yıldız futbolcuya ulaştığı öğrenilirken, Ronaldo hemen ufaklıkla bir araya geldi. Mallorca maçından önce Nehazet ile bir araya gelen başarılı futbolcu yaptığı şakalarla aile ve çocuğa moral vermiş.
 
Real Madrid ve Portekiz Milli Takımı'nın yıldız ismi sadece bununla kalmadı ve temsilcisi Jorge Mendez'in Nuhazet için bulduğu özel bir tedavi kliniğinde göreceği tedavinin bütün masraflarını karşılayacağı öğrenildi.
 
Ayrıca geçen günlerde eşini kanserden kaybeden Real Madrid kulübü başkanı Florentino Perez, Sanchinarro Hastanesi'ni ayarak Nuhazet'in durumunu konuştu ve bu görüşmeden sonra da dokuz yaşındaki çocuk için Amerika'dan gelen ilaçlarla yeni bir tedaviye başlandı.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2012, 10:26
YORUM EKLE

banner47