Rıza Çalımbay İddiası Ortalığı Karıştırdı

Çalımbay: Beşiktaş ile anlaştığım hakkında çıkan haberler doğruyu yansıtmamaktadır

Rıza Çalımbay İddiası Ortalığı Karıştırdı

 

 

 
 
Bu gün öğlen saatlerinde  basında yer alan habere göre ''Beşiktaş'ta teknik direktör Tayfur Havutçu'nun görevinden ayrılmasının ardından bir süredir teknik adam arayışları içinde olan Siyah-beyazlı yönetim yeni teknik adamını buldu. Beşiktaş Futbol Komitesi, 2005 yılında yaklaşık 8 ay Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevini yapan Rıza Çalımbay ile anlaşmaya vardı.'' ifadelerine yer verilmişti.
 
Çalımbay bu haberin ardından ardından yaptığı açıklamada Beşiktaş ile anlaşmasının söz konusu olmadığını dile getirdi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bu konuda hiçbir görüşme yapmadığını ifade eden Çalımbay, Orman'ı en son Erdoğan Arıca'nın cenazesinde gördüğünü söyledi.
 
Beşiktaş'tan kendisine ulaşan bir teklifin olmadığını dile getiren Çalımbay, "Bu haberlerden nereden çıktı anlamadım, ben de şu anda duydum ve şaşkın bir durumdayım. Beşiktaş ile herhangi bir görüşmem olmadı ve sayın başkan Fikret Orman'ı da en son 11 Nisan'da Erdoğan Arıca'nın cenaze töreninde gördüm" dedi.
 
Beşiktaş'tan herhangi bir teklif almadığı ancak aldığı zaman da o günün şartlarına göre oturup konuşulacağını ifade eden Çalımbay, "Ortada hiçbir şey yokken bunları konuşmak doğru değil." şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2012, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER