Regnum Golf Bahar Turnuvası Başladı

Avrupa’nın gece aydınlatmalı ilk ve tek golf sahasına sahip oteli Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel’de yılın ilk bahar turnuvası başladı.

Regnum Golf Bahar Turnuvası Başladı
Antalya’nın Serik ilçesi Belek turizm merkezinde bulunan Regnum Carya Golf Spa Resort Otel tarafından bu yıl ilki düzenlenen bahar golf turnuvası, çok sayıda tanınmış golfçünün katılımıyla başladı. Carya Golf Club ve National Golf Club’de 3 gün sürecek turnuvaya Opet Yönetim Kurulu Başkanı Regnum Otel sahibi Fikret Öztürk, Sabri Yiğit, Ahmet Özyazıcı, Baha Telli, Bülent Bıkmaz, Kerem Tampolat, Ebru Telli, Basri Köseoğlu, Orhan Çakırlar, Ersin Aktürk, Hamit Tosyalı gibi tanınmış golfçüler takılıyor.
 
Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Şafak Öztürk, "20-22 Şubat tarihleri arasındaki turnuvayı, Regnum Bahar Turunuvası olarak düzenliyoruz" dedi. Golf sporunun ülkemizde yaygınlaşması için de çok sayıda etkinliğe imza attıklarını belirten Öztürk, düzenledikleri bahar turnuvasının da Belek’in golf potansiyeline dikkati çekmek için büyük katkı sağlayacağını söyledi.
 
Turnuva, pazar günü yapılacak ödül töreniyle sona erecek.
Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER