Ömer Toprak'tan Millilere Destek

BUNDESLİGA ekiplerinden Bayer Leverkusen’de forma giyen ve geçmişte yaşanan tatsız bir olayın ardından henüz Ay-Yıldızlı formaya kavuşamayan Ömer Toprak, "Milli takımın 2016 Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkını elde etmesinden dolayı büyük sevinç yaşadım" dedi.

Ömer Toprak'tan Millilere Destek
 
Bir süre önce Leverkusen’de Fatih Terim ile bir araya gelen ve milli takım aday kadrosunda yer bulamayan Ömer Toprak, bugün öğleden önce katıldığı Leverkusen antrenmanın ardından soruları cevapladı. Kameraya konuşmak istemediğini belirten tecrübeli oyuncu Ömer Toprak, neden milli takım kafilesinde bulunmuyorsun? sorusuna, "Her şeyden önce bu hocanın bileceği bir konu. Tabii bende sakatlıktan yeni çıktım, maçlara çıkıyorum, ama henüz tam olarak hazır değilim. Eski performansıma kavuşabilmek için çok çalışıyorum" şeklinde yanıt verdi.
 
Ömer Toprak, milli takımın 2016 Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkını elde etmesiyle ilgili olarak, "Hep gururla formasını giydiğim milli takımın Avrupa Şampiyonası’na gitme hakkını elde etmesinden dolayı büyük sevinç yaşadım, mutlu oldum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2015, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER