Nazilli Belediyespor'da Eker'den İsyan

TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta Silivirispor’a 2-1 yenilip düşme potasından kurtulamayan Nazilli Belediyespor’da istifa eden Başkan Erdoğan Eker, isyan bayrağını açtı.

Nazilli Belediyespor'da Eker'den İsyan
Silivrispor karşılaşmasında yaşananları basın toplantısında anlatan Eker, "Maçta bana ve aileme hep küfredildi. Taraftar olduklarını söyleyen bu ahlaksızlar 94 yaşındaki anneme bile küfretmekten çekinmedi. Ben bu kişilerden şikayetçiyim. Emniyet güçlerinin gerekeni yapmasını bekliyorum" dedi.
 
Takımın Silivrispor karşısında 1-0 öndeyken bile protesto edildiğine değinen Erdoğan Eker, "Bu saldırılar futbolcularımızın özgüvenini yitirmesine yol açar. Bu nasıl taraftarlık. 3-5 ahlak yoksunu kişinin emniyet güçlerimizin gözü önündeki bu saldırılara devam etmeleri ve emniyetin bunlara müdahale bile etmemesi daha da üzücü bir durumdur. Statta kaymakam, eşi ve misafirleri ile kalabalık bir kadın grubu da vardı. Bu kişiler küfür duymaya gelmiyor. Nazilli’de sosyal medya çetesi var. Sahte hesaplardan saldırılar başlıyor. Bunlar da araştırılmalı. 6222 Sayılı Sporda Şiddet Yasası Nazilli’de işlemeli" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER