Muslera İçin Kavga Çıktı!

Muslera konusunda Uruguay Futbol Federasyonu ile Galatasaray arasında sorunlar yaşandığı iddia edildi. Temmuz ayındaki 2012 Londra Olimpiyatı’na katılacak olan Uruguay Milli Takımı’nın tam kadro gitmesi ve Muslera’nın da kadroya dahil edilme olasılığı, Sarı-Kırmızılılar'da endişe yarattığı belirtildi.

Muslera İçin Kavga Çıktı!

 

Ülke basını, Uruguay’ın futbolda Londra Olimpiyatları’nda favori ülke olarak gösterilmesi ve Muslera’nın ağustos ayının ilk haftasına kadar Galatasaray’dan uzak kalma olasılığının taraflar arasında kriz oluşturduğu savunuldu.
 
Bu haberler üzerine, ülkesinde tatil yapan Muslera, AM Libre Radyosu’nda yayınlanan, “Voces del Futbol” programına katılarak, iddialara cevap verdi. 28 Haziran’da başlayacak milli takım kampından, özel nedenlerle affını istediğini belirten başarılı kaleci, “Ancak hocam bende ısrarcı olursa Londra’da olurum” dedi. Uruguay basını, Muslera’nın teknik direktör Tabaraz ile görüşerek, Galatasaray kampına yetişebilmek için milli takımdan affını istediğini yazdı. Bu dedikodulardan rahatsız olan futbolcunun ise, istenirse hemen milli takıma katılacağını dile getirdi.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2012, 09:31
YORUM EKLE

banner47