Milli Takım Yalova'da

Türkiye Masa Tenisi Minik, Yıldız ve Genç Milli Takımları, Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek turnuva öncesi Yalova’da kampa girdi.

Milli Takım Yalova'da
 
8 Şubat’a kadar devam edecek kampta 18 sporcu, 2 partner sporcu ve 6 antrenör bulunuyor. Günde çift antrenman yaparak Çek Cumhuriyeti’ndeki organizasyonun çalışmalarına başlayan milli takım kafilesi, Yalova Belediyesi Masa Tenisi Salonu’nda hazırlanıyor. Genç milli takımı Bayram Ali Yıldız, yıldız Milli takımı Halil Korulu ve minik takımını ise Bülent Baran çalıştırıyor. Yalova’daki çalışmaların ardından Yıldız ve Genç Milli takım oyuncuları 12-16 Şubat tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek Çek-Açık Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek.
 
Yalova’daki kamp ile sporcuların fiziksel verimliliklerini artırmayı hedeflediklerini belirten Masa Tenisi Genç Milli takım antrenörü Bayram Ali Yıldız, "Yalova’da 30 Ocak-8 Şubat tarihleri arasında kampa girdik. Bu kamp ile hem sporcuların fiziksel verimliliklerini arttırmayı hedefliyoruz hem de kaynaşmalarını arzu ediyoruz. Kamp sonrasında 12-16 Şubat tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek Çek-Açık Turnuvası’nda genç ve yıldız milli takım kampında yer alan 6 sporcu ve 2 antrenör katılacaklar. Kamp için katkı sağlayan Yalova Belediyesi ile Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne de teşekkür ederiz" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER