Mesut 1 Numara

Herkes onu çok seviyor ve onda Figo'dan, Zidane'dan bir parça görüyor Çok büyük ve özel bir yetenek. Kendisi Real Madrid'de tarih yazacaktır.

Mesut 1 Numara

 

Özel bir davetle  ülkemize gelen Real Madrid'in dünyaca ünlü teknik direktörü Jose Mourinho, Mesut Özil'e övgü yağdırdı. Mesut için "Dünyadaki en iyi 10 numaralardan biri" diyen Portekizli hoca, "İlerleyecek bir alanı var. Herkes onu çok seviyor ve onda Figo'dan, Zidane'dan bir parça görüyor. Kendisi Real Madrid'de tarih yazacaktır" dedi.
 
Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için en iyi olmaya gerek olmadığını, elemelerde her zaman en iyi takımın kazanamadığını ifade eden Portekizli teknik direktör, "2016'da kızımın okuduğu üniversitenin şehrinin takımını çalıştırmak isterim" ifadesini kullandı. Bunun üzerine konferansa katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "O zaman kızınızı Ankara'da bir üniversiteye yazdıralım" esprisini yaptı.
 
Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Ankara'da seminere katılırken, salonda küçük çaplı bir gerginlik de yaşandı. Portekizli çalıştırıcı konuşurken katılımcılardan biri salonda Barcelona atkısı açtı. Hemen olaya müdahale eden güvenlik görevlileri bu şahsı salon dışına çıkardı.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2012, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER