'Messi Bile...'

Portekiz'in süper yıldızı Ronaldo, her futbolcunun eleştirilebilecek yönlerinin olduğunu söyledi.

'Messi Bile...'

 

Portekiz Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'nin bile eleştirilebilecek bir oyuncu olduğunu söyledi.
 
Almanya ve Danimarka maçlarında oynadığı futbolla herkes tarafından eleştirilen Ronaldo, Hollanda ve Çek Cumhuriyeti'ne attığı gollerle eleştirilere sahada cevap verdi ve takımının yarı finale yükselmesinde en büyük katkıyı yapan oyunculardan biri oldu.
 
Kendisine yöneltilen eleştirilere cevap evren Ronaldo, basına yaptığı açıklamada, "Messi bile eleştirilebilir. Herkesi memnun edemezsiniz. Ama ben bu eleştiriler yüzünden sinirli değilim." ifadelerini kullandı.
 
Yıldız bir oyuncu olmanın daha zor olduğunu da söyleyen Portekizli oyuncu, "Büyük bir yıldız haline geldiyseniz üzerinizdeki baskı daha çok artıyor. Performansınızı hep belirli bir düzeyde tutmalısınız. Benim eleştirilere cevap vermek gibi bir niyetim yok. Sadece sahaya çıkıp futbolumu oynamaya çalışıyorum." dedi.
 
Bento yönetiminde iyi bir ivme yakaladıklarının altını da çizen Ronaldo, "Önemli bir işi başardık. Çok iyi bir kadroya sahibiz. İyi bir takım ruhu yakalamamız bize yardımcı oluyor. Yarı final oldukça zorlu geçecek ama biz karamsal olmamalıyız." şeklinde konuştu.
 
Hedeflerinin final olduğunu da belirten Real Madridli yıldız, "Hedefimiz finale ulaşmak. Bu neden olmasın? İki takımın üzerinde de baskı var. Ama ne olursa insanların bizi tebrik etmesi gerekir." sözlerini sarfetti.
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2012, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER