Mersin İdman Yurdu Transfere Hız Verdi

Mersin İdman Yurdu, 2 Temmuz'da başlatacağı kampa kadar transferlerini büyük oranda tamamlamayı hedefliyor. Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, son dönemlerde yaşadıkları bazı olaylar nedeniyle transfer görüşmelerini gizli tuttuklarını söyledi.

Mersin İdman Yurdu Transfere Hız Verdi

 

Mersin İdman Yurdu, 2 Temmuz'da başlatacağı kampa kadar transferlerini büyük oranda tamamlamayı hedefliyor.
Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, son dönemlerde yaşadıkları bazı olaylar nedeniyle transfer görüşmelerini gizli tuttuklarını söyledi.
Aralarında ''yıldız'' isimlerin de olduğu bazı futbolcularla görüşme halinde olduklarını ve bunlardan kimileriyle imza aşamasına gelindiğini aktaran Kahramanlı, taraftardan transfer konusunda kendilerine ve teknik heyete güvenmesini istedi.
2 Temmuz'da kamp döneminin ilk etabını Davraz'da başlatacaklarını anlatan Kahramanlı, ''Transferlerle ilgili tüm hızıyla süren çalışmalarımızın 1-2 hafta içerisinde neticelenmesi bekleniyor. Zaten biz de kampa kadar yeni dönemde görmek istediğimiz kadronun yüzde 99'unu hazırlamış olmak istiyoruz. Çünkü kamp dönemlerini çok önemsiyoruz. Kamp dönemine kadar transferleri tamamlamış olmamız halinde, eksiklerimizi önceden görme imkanı yakalarız. Bu sayede de yol yakınken, eksiklikleri gidermenin yolunu ararız. O yüzden tüm ekibimiz, Temmuz ayına kadar yoğun bir çalışma performansı gösterecek'' şeklinde konuştu.
 
Transferlerle ilgili her kesin beklenti içinde olduğunu dile getiren Kahramanlı, ''Herkesin beklentisini biliyoruz. Ama Bobo konusunda yaşadığımızı herkes biliyor. O yüzden artık daha temkinli davranarak, futbolcuyla ne zaman masaya oturup imza atarsak, herkes o zaman duymuş olacak'' diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2012, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER