banner9

Marıo Gomez Beşiktaş Kapısını Kapatmıyor

Beşiktaş'tan Mario Gomez ile gelişmeler gelmeye devam ediyor. Gitti mi dönecek mi derken adeta yılan hikayesine dönen Mario Gomezin Beşiktaş'taki durumu kritikliğini koruyor. Gomez kapıları tam kapatmıyor ancak Başkan Fikret Orman kendisiyle görüşmeye gelmeyen oyuncuya resti çekti.

Mario Gomez'e dair Beşiktaş haberleri gelmeye devam ediyor. Darbe girişiminden sonra "politik" olarak verdiği mesajda Türkiye'de kalmak istemeyen Mario Gomez, istemediği bir takıma transfer olmaktansa Beşiktaş'ta kalmayı düşünüyor.

Menajeri aracılığı ile Beşiktaş ile temasa devam etmek isteyen Alman golcü için yeniden görüşme zemini hazırlayan Başkan Fikret Orman, Londra'da oyuncunun menajeri ile bir araya geldi ve son durumu masaya yatırdı. Bu görüşmeden sonra Gomez ile de yüz yüze konuşmak isteyen Fikret Orman oyuncuya bugün için randevu verdi. Ancak Gomez'in görüşmeye gelmediği öğrenildi. Fikret Orman'ın, bu duruma oldukça sinirlendiği ve bundan sonra Gomez'in gelmek istemesi halinde kesinlikle pazarlık yapmayacağı ve oyuncunun sadece Beşiktaş'ın şartlarını kabul etmesi halinde transfere evet diyeceği bildirildi.  

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER