Manisaspor Nefes Aldı 

YENİ sezon hazırlıklarına Manisa’da 40 dereceyi aşan aşırı sıcak ve nemli bir havada başlayan Manisaspor, Kocaeli Kartepe’de hayata döndü.

Manisaspor Nefes Aldı 
 
Manisa’da sıcaktan bunalan futbolcular, Kocaeli Kartepe kampında sabah ve akşam saatlerinde 25 derece civarında bir sıcaklıkta çalışırken teknik direktör Sait Karafırtınalar, "Burada kendimizi cennette hissediyoruz" dedi. Manisa’da aşırı sıcağın hem antrenman temposunu hem de sporcu sağlığını olumsuz etkilediğini dile getiren tecrübeli teknik adam, "Şu anda her şey mükemmel. İdmanlar son derece verimli geçiyor" diye konuştu.
 
Kafile başkanlığını Futbol Şube Sorumlusu Muzaffer Etçil’in yaptığı Manisaspor’un Kartepe kadrrosunda Nikola Mikic, Enes Sığırcı, Deniz Çörtlen, Samet Karabatak, Zafer Görgen, Metin Yüksel, Hüseyin Tok, Billal Sebaihi, Hikmet Balioğlu, Slavko Perovic, Emrullah Şalk, Atilla Erel, Mustafa Sevgi, İsmail Haktan Odabaşı, Abdulkadir Korkut, Gökdeniz Varol, Berkay Samancı, Ümit Yasin Arslan, Akın Açık, Ömer Buğdaycı, Alper Önal, Asım Hamzaçebi ve Uğur Pamuk yer alıyor. Bu arada transfer çalışmalarını sürdüren yönetim, anlaştığı futbolcuları kampa gönderecek.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER