Manisaspor 53.’cü yılını kutluyor

Bu sezon TFF 2. Lig'de yeniden ayağa kalkmanın hesaplarını yapan kulübümüz kuruluşunun 53. yılını taraftarlarıyla birlikte kutluyor

Manisaspor 53.’cü yılını kutluyor

Kulüp ve 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği ile birlikte organize edilecek olan kutlama programı çerçevesinde 27 Haziran Çarşamba günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda bir araya gelinecek. Kutlama programının ayrıntıları ile ilgili önümüzdeki günlerde taraftarlarımıza gerekli bilgilendirme yapılacak.

Kulübün 53. yılı nedeniyle açıklamalarda bulunan Başkan Bülent Baygeldi, kendilerini koca tarihin içinde birer ayrıntı olarak nitelendirirken, "Sadece nöbet sırası bize geldi. Bu büyük tarihe layık olabilmek için çok çalışmamız gerekiyor. Bu kutsal emaneti, tesisleriyle, kalıcı ve sürekli gelir kaynaklarıyla, kurumsal bir hale getirmek için mücadele edeceğiz. Güçlü altyapısıyla Manisaspor'u kendi ayakları üzerinde durabilen bir kulüp yapabilmek için gece gündüz çalışacağız. Manisasporumuzun 53. yılı kutlu olsun. İnşallah nice 53. yıllarda taraftarlarımızla birlikte şampiyonluklarımızı kutlarız" ifadelerini kullandı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER