Kuyt Sabırsızlanıyor

Fenerbahçe ile Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda resmi sözleşme imzalayan Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt, sarı-lacivertli formayı giymek için sabırsızlandığını söyledi.

Kuyt Sabırsızlanıyor

 

 

Fenerbahçe'nin daha önce anlaşmaya vardığı Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, kendisini 3 yıl sarı-lacivertli formaya bağlayan 3 yıllık sözleşmeyi Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda imzaladı.
Dirk Kuyt'un imza töreni
 
Hakkari'de şehit düşen askerlere saygılarını gönderdiğini belirterek sözlerine başlayan Kuyt, "Benim için buraya gelen taraftarlara teşekkür ediyorum. Aynı zamanda başkanımız Aziz Yıldırım'a da ben çok teşekkür etmek istiyorum. Umuyorum ki en kısa zamanda kendisi de bizimle birlikte olacak" diye konuştu.
 
Kuyt, "Eski kulübüm olan 6 senemi geçirdiğim Liverpool kulübüne ve taraftarlara da çok teşekkür etmek istiyorum. Orada çok güzel zamanlar geçirdim ama benim için çok güzel zamanlar yaşayacağım Fenerbahçe dönemi başlıyor ve bu güzel dönem için şimdiden sabırsızlanıyorum" dedi.
Hollandalı yıldız, "Benim Fenerbahçe forması için içinde taşıdığım, hırsı ve başarı isteği oldukça fazla. Fenerbahçe'nin şanlı tarihinin güzel parçalarından biri de ben olmak istiyorum" diyerek sözlerine son verdi.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2012, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER