banner51

Kulübe Gelir İçin Takvim Satıyor

Spor Toto 3’üncü Lig 1’nci Grup’ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’da Kulüp Başkanı Süleyman Caner, devre arası kamp giderlerini karşılamak ve transfer yapabilmek için hazırlanan 7 bin 500 yeni yıl takvimini esnaf ve kuruluşları gezerek satıyor.

Kulübe Gelir İçin Takvim Satıyor
İlk yarıyı grupta 7’nci sırada bitiren lacivert kırmızılı takım, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da kamp yaparak sürdürürken, Kulüp Başkanı Avukat Süleyman Caner ise gelir amacıyla 7 bin 500 yeni yıl takvimi bastırdı. Başkan Caner, kamu kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve esnafları tek tek gezip takvimleri 20 liradan satmaya çalıştı. Başkan Caner, bugün 350 takvim satarak kulübe gelir sağladığını söyledi.
 
Takvimlerden 1500’ünün Türk Metal Sendikası Zonguldak Şubesi tarafından satın alındığını ifade eden Başkan Caner, şöyle konuştu:
 
"Kalan 6 bin takvimi de sivil toplum örgütleri, işadamları, esnaf ve taraftarlara satmaya çalışıyoruz. Buradan elde edilecek gelir ile gerek transfer gerekse kamp giderlerini karşılamayı düşünüyoruz. Böylece kulübün ihtiyaçlarını bir nebze gidermek için mücadele ediyoruz. Sadece bir gelirimiz var o da otoparktan. O da yetmediği için böyle alternatif arayışlarla kulübü ayakta tutmaya çalışıyoruz. Zonguldak Kömürspor için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz."
 
 
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER