Kulisleri Hareketlendiren Gelişme...

Kongre sürecine giren Karşıyaka'da dikkat çekici gelişmeler yaşanıyor. Yeşil kırmızılı kulüpte basketbol şubesinden sorumlu olan Asbaşkan Serdar Işıldar'a dümene geçmesi için camiadan taleplerin geldiği öğrenildi.

Kulisleri Hareketlendiren Gelişme...
Burak Cilasun / Ben TV
 
Karşıyaka'da öncelikle 12-13 Mayıs, çoğunluk sağlanamazsa 20-21 Mayıs'ta gerçekleşecek olan kongre öncesi son düzlüğe girilirken hareketli günler yaşanıyor.
 
45 milyon TL'lik toplam borç ve yeni sezon öncesi acil ödemelerle karşı karşıya kalan Başkan Mutlu Altuğ'un istediği desteği bulamadığı ve bu nedenle kulübün kan değişimine yakın olduğu konuşuluyor.
 
Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre camia büyükleri kan değişimi konusunda Serdar Işıldar'ı kulübün başında görmek istiyor. Işıldar'ın basketbol şubesindeki başarılı grafiğinin diğer branşlara da yansıması gerektiğini söyleyen çeşitli isimlerin, bu şekildeki bir kan değişimi harekatında Başkan Mutlu Altuğ'un da karşı bir cephe oluşturmayacağı görüşünde birleştiği öğrenildi. 
 
Öte yandan basketbol şubeyle uyumlu bir grafik çizen ana sponsor Yaşar Holding tarafından da böyle bir kan değişimine destek gelebileceği iddia edildi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER