Küçük Kulüp'ten Bir İlk Daha

Küçük Kulüp Derneği sportif ve sosyal projelerde adından söz ettirmeye devam ediyor.Bu sene 24. sü düzenlenen Küçük Kulüp Karışık Çiftler Tenis Turnuvası Beyaz Turnuva’nın yarın oynanacak final maçında finalistleri ve tenis severleri büyük bir sürpriz bekliyor olacak.

Küçük Kulüp'ten Bir İlk Daha
Turnuva final maçını dünyanın en prestijli tenis turnuvası Wimbledon’da merkez kort hakemliği ile görevlendirilmiş ilk ve tek Türk hakem Mutlu Yücebaş yönetecek. 
 
Wimbledon merkez kortta dünya sıralamasında ilk 10 da yer alan Federer, Djkovic, Serena Williams gibi isimlerin karşılaşmaları oynanıyor.
 
Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik; “Kortlarımızı bu senenin başında Roland Garros ayarında antuka toprak korta çevirdik. Şimdi ise uluslararası başarılara imza atmış aslen İzmirli Mutlu Yücebaş’ı kortlarımızda görecek olmak bizi oldukça mutlu ediyor. Uzun zamandır Londra’da yaşayan Mutlu Yücebaş’ın bir hafta İzmir’de bulunması bizler için büyük bir şans oldu. Kendisi de ricamızı kırmayıp turnuvamızın finalinde kule hakemliği yapmayı kabul etti. Dünya standartlarında yenilenen kortlarımıza da bu yakışırdı diye düşünüyorum. Kulüp yönetimi olarak her zaman daha iyiye ve güzele doğru çalışmaktayız. Yeniliklerimiz devam edecek. Tüm üyelerimizi ve İzmirli tenis severleri Küçük Kulüp Beyaz Turnuva’nın yarın düzenlenecek final maçını izlemeye bekliyoruz.” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2016, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER