banner51

Kosova'dan Bursaspor'a Ziyaret

Kosova’nın Gilan kentinin Belediye Meclis Heyeti ve Drita Kulübü Başkanı Adnan Osmane, Bursa’ya gelerek Bursaspor Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

Kosova'dan Bursaspor'a Ziyaret
Geçtiğimiz yıl Drita Kulübü ile imzalanan kardeşlik protokolünün Kosova’nın Gilan kentinde büyük yankı bulduğunu belirten heyet yetkilileri, Bursaspor ile ortak organizasyon yapmak için her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirttiler.
 
Başkan Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada Gilan heyetinin ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Gilan Belediyesi Meclis Başkanı Valentine Bunjafu ise yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz yıl Gilan kentinin takımı Drita ile Bursaspor arasında yapılan kardeşlik protokolü Kosova’da büyük yankı bulmuştu. Hatta geçtiğimiz sezon devre arasında Drita takımımız, Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerine gelerek kamp yapmıştı. Belediyemizde bu kardeşlik büyük bir gündem oluşturmuştu. Oluşturulacak bir heyet ile iki kulübün birlikte yapacağı organizasyonları hızlandırmak istiyoruz. Bu işbirliğinde sizlerden destek bekliyoruz. Bizleri burada ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.  
 
Ziyaretin sonunda Başkanımız Recep Bölükbaşı, Gilan heyetine hediye paketi takdim ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER