Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Trabzonspor’un yeni sezonda maçlarını oynamayı planladığı Akyazı Spor Kompleksi’nin inşaat süreciyle ilgili toplantı yapıldı.

Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Trabzonspor Akyazı Müşavir Firma Toplantı Salonu’nda Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ün koordinasyonunda gerçekleştirilen toplantıya Trabzonspor’u temsilen Akyazı Spor Kompleksi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk ve Proje Danışmanı Hamza Ertunga katıldı. Toplantıda Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Çolak, TOKİ Başkan Yardımcısı Orhan Yüce, TOKİ İnşaat Daire Başkanı ve uzmanları, TİSKİ Genel Müdürü, Elektrik ve Doğalgaz firma temsilcileri, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı ve mühendisleri, müşavir firma yetkilileri ve Müteahhit Firma Sahibi Ahmet Sarıdağ da hazır bulundu.
 
Yapılan değerlendirmede, karayolu yol bağlantıları, elektrik hattı, doğalgaz bağlantısı, içme suyu ve atık su gib konularda kurumların koordineli çalıştığı ve belirtilen sürelerde imalatların hazır olacağı bilgisi verildi. Diğer taraftan müteahhit firma ile öncelikli stadyum imalatları olmak üzere kompleksin inşaat süreci ve değerlendirmeleri yapıldı.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER