Kocaman Kazakistan'a mı Gidiyor?

Azerbaycan ekibi Lankeran'ın teklifini reddeden F.Bahçe'nin eski hocası, şimdi milli takımı çalıştırmak için Kazakistan Futbol Federasyonu ile masaya oturacak.

Fenerbahçe'de bir lig, iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan ve UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final heyecanı yaşayan Aykut Kocaman'a Kazakistan'dan teklif var. Kazakistan Futbol Federasyonu'nun, ülkelerinde yatırım yapan Türk işadamları vasıtasıyla Kocaman'a ulaştıkları ve teknik direktörlük geleceği konusundaki fikrini aldıkları bildirildi. Kocaman'ın, milli takım çalıştırmaya sıcak baktığı öğrenildi. Tecrübeli çalıştırıcının bu konuyu düşünme aşamasında olduğu, tarafların yakın zaman içerisinde bir araya gelerek bu konuya son noktayı koyacakları ifade edildi.
 
KOCAMAN KABUL ETMEYİNCE LANKERAN DENİZLİ'Yİ ALMIŞ!
 
Sabah'ta yer alan habere göre, Aykut Kocaman'ın daha önce Azeri ekibi Lankeran'ın teklifini reddettiği ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yakın dostu Mübariz Mansimov'un takımı olan Lankeran'ın, Mustafa Denizli'den önce Aykut Kocaman'a teklifte bulunduğu, ancak gelecek sezona kadar kulüp çalıştırmak istemeyen Kocaman'ın bu teklifi reddettiği öğrenildi.
 
Mansimov'un Kocaman'a yıllık 4 milyon Euro teklif ettiği ifade edilirken, tecrübeli teknik adamın, kafasını toparlamak adına teklifi kabul etmediği belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2014, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER