Kime Niyet Kime Kısmet!

Hamit Altıntop'u Fenerbahçe'ya kaptırmak istemeyen Galatasaraylı yöneticilerin Çarşamba günü öğleden sonra Madrid'e çıkarma yaptıkları ortaya çıktı.

Kime Niyet Kime Kısmet!

Jose Mourinho'nun Barnebeu'daki ofisinde yapılan toplantıda Galatasaraylı yöneticileri Mourinho ve Real Madrid Genel Müdürü Jose Angel Sanchez konuk ederken, Reza Fazelli de görüşmede hazır bulundu. 

Fazelli, Galatasaraylı yöneticilere, "O, en iyi seçim yapmak istiyor. Madrid'de kalmak istiyor ama başka seçenekler de var" dediği öğrenildi. 

Galatasaray'ın 2.1 milyon euro artı maç başı teklifiyle Hamit'e yaptığı teklifin 3 milyon euro'yu bulduğu Fazelli'nin ise 3 milyon euro garanti paranın yanı sıra maç başı alacakları (500 bin euro'yu geçmemek koşuluyla) ile 3.5 milyon euro'luk teklifte direttiği bildirildi. 

Bu arada Sanchez ile Galatasaraylı yöneticilerin Mourinho'nun gözden çıkardığı, Carvalho, Kaka ve Lass konusunda da görüş alışverişinde bulundukları bildirildi. 

Öte yandan aynı saatlerde Kaka'ya gelen tekliflerle ilgili Mourinho ve Sanchez ile görüşmek için Barnebeu'da bulunan menajer Diego Katscho'nun da Galatasaraylı yöneticilerle ayak üstü sohbet ettiği bildirildi. Katscho dün ABD'nin New York Post gazetesine yaptığı açıklamada ise, "Kaka'nın hayali ABD'de yaşamak ama henüz erken. Bir kaç sezon daha Avrupa'da oynamak istiyor" dedi. 

Katscho'nun yaptığı bu açıklama, Kaka'nın Çin, Brezilya, Dubai ekiplerinin yollarını da kapatmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2012, 16:40
YORUM EKLE

banner47