Kaya'ya Sert Tepki!

Bucaspor Futbol Akademisi Başkanı Adnan Dolma, kulübü ekonomik krize sürüklediği gerekçesiyle kendisini suçlayan Başkan Hüsnü Kaya'ya sert cevap verdi.

Kaya'ya Sert Tepki!
Başkan Kaya'nın altyapıya 1 kuruşluk katkısı olmadığını öne süren Adnan Dolma, "Hüsnü Kaya Akademi'ye 1 milyon 52 bin TL katkı yaptığını iddia ediyor. Geçen sezon Federasyon'un U-17 ve U-19 elit takımlarımızın deplasman masrafları için gönderdiği 72 bin TL'ye bile el koydu. Bu parıyı da bize forma vererek ödemeye kalktı" dedi.
 
Süper Lig'deyken transferleri o dönemin yöneticilerinden Seyit Mehmet Özkan'ın gerçekleştirdiğini belirten Adnan Dolma, şöyle devam etti:
 
"Hüsnü Kaya, kulübü benim borç batağına sürüklediğimi söylüyor. Ben o dönem Bucaspor'a Ömer Kahveci, Jebrin ve Kamil Çörekçi'yi transfer ettim, Onların maliyeti de 80 bin TL. Ayrıca kulüpten 10 bin TL alacağım olduğunu belirtiyor. Resmi kayıtlarda benim alacağım 139 bin TL'dir. Her konuda yalan söylüyor. Kendi başarısızlığını benim üzerimden örtbas edemez."
 
DAHMANE'DE FIFA'DA
 
Eski yabancı oyuncuları Dady, Carlos, Pariente ve Mendy'nin FIFA'da kesinleşen toplam 1 milyon 139 bin Euro alacağı yüzünden transfer yasağı konulan Bucaspor'a bir şok da Mohammed Dahmane'dan geldi. 2010-2011 ve 2012-2013 sezonunda sarı lacivertli formayı terleten Cezayirli futbolcunun 239 bin Euro alacağı için FIFA'ya başvurduğu öğrenildi. Başkan Hüsnü Kaya ise Dahmane'nın dosyasının henüz kulübe ulaşmadığını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER