banner51

Karşıyaka'da Kadro Tamam

Karşıyaka’da yeni sezonun kadrosu şekillendi. 11 yeni futbolcuyu kadrosuna katan yeşil kırmızılılar artık yalnızca ihtiyaç halinde takviye yapacak.

PTT 1'inci Lig’de yeni sezon öncesi 5 futbolcuyla sözleşme yenileyip, dış transferde 11 oyuncuyu renklerine bağlayan Karşıyaka, son olarak 3 isme daha imza attırıp kadrosunu şekillendirdi.

Altyapıdan yetişen ve 2009’da 1 milyon 250 bin TL’ye Beşiktaş’a satılan sağ bek Rıdvan, Gaziantepspor’dan bonservisini bedelsiz alınırken, uzun uğraşlar sonucu yeniden anlaşma sağlanan Caner Ağca’nın kalması teknik kadroyu rahatlattı.

Bugün sağlık kontrolünden geçen Rıdvan ve Caner’in yarın kampa katılacağı açıklanırken, üçüncü nokta atış Nijeryalı Ofoedu’nun da vize aldığı ve çarşamba günü İzmir’de olacağı bildirildi.

Bu arada Avrupa seferine çıkan 2'nci Başkan Gökhan Şensan gurbetçiler Servan, Bahattin ve Sercan’ın bonservis sorunlarını çözerek döndü. Santrfor Bahattin’le ücret krizini de tatlıya bağlayan Karşıyaka, artık yalnızca ihtiyaç durumunda takviye yapacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2013, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER