banner51

Karşıyaka'da Deprem!

Karşıyaka'daki maddi sıkıntı futbolcularla kulüp arasına ayrılık tohumlarını ekti. Onur Akbay, Adnan, Cemil, Mehmet Ali ve Orhan alacaklarının tahsili ve sözleşme feshi için federasyona gitti

 

PTT 1. Lig'de son 7 hafta bileği bükülmeyen ancak maddi konularda darboğaza giren Karşıyaka'da ilk ayrılık sinyalleri dün geldi. Savunmanın bel kemikleri Onur Akbay, Cemil Adıcan, Orhan Taşdelen ile orta sahada görev yapan Adnan Güngör ve bu sezon forma şansı bulamayan sağ bek Mehmet Ali Kıran, alacaklarının tahsili ve sözleşme feshi için Futbol Federasyonu başvurup kulübe ihtar gönderdi. Daha önce sezon başında ödenmesi gereken peşinatları verilmeyen futbolcular Tavşanlı Linyitspor maçı öncesi boykota yapmış, Kütahya'ya bir gün geçikmeli olarak gitmişti. 
Karşıyaka yönetiminin para sıkıntısını bir türlü çözememesi üzerine Samsunspor maçı öncesi benzer bir olay yaşanmış yeşil-kırmızılı futbolcular bu kez de idman boykotuna gitmişti. Kulüp Başkanı Cihan Büyükoral'ın "Kasım ayı sonunda ödemeler yapılacak" sözü üzerine yeniden çalışmalara başlayan futbolcular, Konya deplasmanına sıkıntılı gitmişti. Adnan, Onur Akbay, Cemil, Orhan ve Mehmet Ali'nin alacaklarını 1 ay içinde tahsil edememesi halinde serbest kalarak başka takımlara gitme hakkını elde edeceği belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2012, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER