Karşıyaka'da Mesut Toros kalacak mı, gidecek mi?

TFF 3. Lig ekiplerinden Karşıyaka'da Başkan Vekili Gökhan Şensan'ın istifa etmesinin ardından gözler Teknik Direktör Mesut Toros'a çevrildi.

Karşıyaka'da Mesut Toros kalacak mı, gidecek mi?

Futbol şubesine geçen sezon büyük destek veren Şensan'ın görevi bırakmasının ardından Toros'un yine beklemeye geçtiği ifade edildi. Tecrübeli teknik adam yaptığı açıklamada, "Ben Karşıyaka'da çok mutluyum ve huzurluyum. Çarşamba gününe kadar beklemedeyim. Benim gönlüm burada kalmaktan yana. Umarım her şey düzene girecek ve biz kaldığımız yerden Karşıyaka'ya hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu. 

Karşıyaka taraftarı da sosyal medya üzerinden futbol şubede yaşanan sorunlara kayıtsız kalmadı. Futbolseverler Karşıyaka'nın büyük bir spor kulübü olduğunu hatırlatarak, "Ufuk Sarıca'nın basketbol takımının başına geçmesi bizi çok mutlu etti ve heyecanlandırdı. Sponsorumuz Yaşar Holding'in basketbolda bütçeyi arttırırken futbolu görmezden gelmesi bizi çok üzüyor. Bu kulüp zeytin ağacının altında kuruldu ve o zaman basketbol potası yoktu. Futbol bizim onurumuzdur" açıklamasını yaptı. Taraftarlar, Yaşar Holding ve Karşıyaka Belediyesi'ni görev çağırdı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER