Karşıyaka'da maç öncesi dev seferberlik

Şampiyonluğa koşan Karşıyaka’da Pazar günü oynanacak Esenler Erokspor maçında tribünleri doldurmak için seferberlik ilan edildi.

Karşıyaka'da maç öncesi dev seferberlik

CANSU TEMİR AKSU / BEN TV

Karşıyaka, grupta pazar günü 37 puanla bir alt basamağında yer alan Esenler Erokspor'u konuk edecek. Maçta tribünleri doldurmak içinse, adeta seferberlik ilan edildi.

BAŞKANLARDAN DEV DESTEK

Sosyal medyada #KenetlenKARSIYAKA sloganıyla çok sayıda paylaşım yapılarak sporseverler maça davet edilirken, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay 10.000 bilet, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü 5000 bilet, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer 20.000 bilet alarak tribün kampanyasına destek oldular.

Öte yandan Kafsinkaf TV'de yapılan paylaşımla; tüm belediye başkanları, parti temsilcileri, sanayiciler ve iş adamları pazar günü oynanacak maça davet ederek, Karşıyaka'ya destek olmaları istendi.

MAÇ BİLETLERİ 5 LİRA

Karşıyaka Spor Kulübü tarafından da tüm taraftarlar maça davet edilirken, taraftarların ülkenin ekonomik şartlarından etkilenmeden maça gelebilmesi ve destek olabilmesi adına maç biletlerinin 5 TL olduğu duyuruldu.

Karşıyaka'nın tek taraftar grubu olan Çarşı Grubu lideri Taner Ütüklerli'nin de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Bu sefer toplu bilet alın demiyoruz, gelin bizle birlik olun bizimle bir olun, manevi desteğinizi maçta o tribünlerde olarak gösterin. Büyükşehir Başkanımız Tunç Soyer önderliğinde; Karşıyaka Belediye Başkanımız Cemil Tugay’ın ev sahibi vasfı ile; başta Çiğli, Menemen, Foça, Aliağa, Dikili, Bergama ve diğer İlçe Belediye Belediye Başkanlarımızla birlikte tüm siyasi parti ilçe başkanlarımızı da Şeref Tribünümüzde görmek istiyoruz. " ifadelerini kullanarak çağrıda bulundu.

İşte o paylaşım:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER