Karaman 'Evet' Dedi

Sait Karafırtınalar ile hafta başında yollarını ayıran Karşıyaka, yeni teknik direktörünü buldu. Yeşil kırmızılılar Ünal Karaman ile anlaştı.

Karşıyaka’nın yeni teknik adam arayış Ünal Karaman ile son buldu. Başkan Fatih Diniz'le yaptığı görüşmeden sonra özel işleri için İzmir'den ayrılan Karaman Diniz'i telefonla arayarak teklife 'Evet' dedi. Karaman'ın 14 yıllık antrenörlük kariyerini Karşıyaka'da sürdürme fikrine sıcak bakarak kendilerine olumlu yanıt verdiğini belirten Diniz, 'ÜKendisi şu an özel işleri nedeniyle İzmir dışında. Pazartesi veya salı günü 1.5 yıllık resmi sözleşmeyi atacağız. Karaman bana telefonda, 'Başkanım sen rahat ol. Gümbür gümbür geliriz ve sıkıntı yaşamayız' dedi. Umarım herşey güzel olacak ve ligi istediğimiz yerde bitireceğiz' diye konuştu.
 
Öte yandan ilk yarıyı cumartesi Alsancak Stadı'nda oynayacağı Ankaraspor maçıyla noktalayacak olan Karşıyaka sıkıntılı. Savunmanın önemli isimlerinden Tayfun Cora'nın Samsun, Muhammet Özdin'in ise Buca maçından sakatlanarak devreyi kapatması yeşil-kırmızılıları köşeye sıkıştırdı.
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2013, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER