Karabük'ten Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti

Kardemir Karabükspor teknik direktörü Tolunay Kafkas, yardımcı antrenör Orhan Çıkrıkçı, futbolcular Mabiala, Akpala, Hakan, Yiğit ve Erdem, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilerle futbol maçı yaptı, onlara forma hediye ettiler.

Karabük'ten Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti
Yenişehir Mahallesi’ndeki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde Kafkas ve futbolcular, öğrencilerle sohbet etti. Kafkas, öğrencilerden Tansel Bilsel’e Karabükspor forması hediye edeceğini söyledi. Öğrencinin kazağının altına giydiği Beşiktaş formasını göstermesi üzerine Kafkas, "Seni değiştireceğiz, Karabüksporlu olacaksın" dedi. Bilsel’in, "2 takım tutamam" demesi gülüşmelere neden oldu. Kafkas, üzerinde Fenerbahçe eşofmanı olan Selahattin Karataş’tan da Karabüksporlu olması için söz aldı. Kafkas, Karabükspor forması giyen Sami Tuncer ile ise hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Kafkas ve futbolcular, daha sonra okulun bahçesindeki halı sahada öğrencilerle maç yaptı. Maçı 7-1 kaybettiklerini ilan eden Kafkas, futbolcularla birlikte yanlarında getirdikleri Kardemir Karabükspor forma ve eşofmanları öğrencilere hediye etti.
 
Bahçedeki panoya imza atan Kafkas, "Bizler çok mutlu olduk. Umarım çocuklar da sevinmişlerdir. Hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım" notunu yazdı. Teknik heyet ve futbolcular daha sonra okuldan ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER