Karabükspor Vural'a Emanet

Kardemir Karabükspor, Yılmaz Vural’la sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Karabükspor Vural'a Emanet
Basın sözcüsü Ziya Ünsal, imza töreninde faydalı olacağına inandıkları için Yılmaz Vural ve ekibiyle anlaştıklarını söyledi. Yılmaz Vural ise daha önce 3 kez birlikte çalıştığı Tolunay Kafkas ile dün akşam uzun bir görüşme yaptığını ve takımla ilgili bilgi aldığını söyledi. Karabükspor’un ligdeki durumunun kolay olmadığını ifade eden Yılmaz Vural, şöyle devam etti:
 
"Karşımızda 21 maçta 4 galibiyeti ve 5 beraberliği olan bir takım var. 39 puan alan takımlar genelde ligde kaldı. Dolayısıyla bizim 22 puan daha alarak 39 puanı tamamlamamız gerekiyor. Takım özellikle sakatlıklar konusunda şanssızlıklar yaşadı. İnşallah futbol şansı yanımızda olur. Her yiğidin yoğurdu yemesi farklı. Biz oyuncu ilişkileri ve oynatma anlayışı olarak daha farklı bir antrenör tipiyiz. Belki bunlarla ilgili bir takım şeylere çözüm bulabilir miyizin arayış içinde olacağız."
 
Anlaşmanın sezon sonuna kadar olduğunu hatırlatan Yılmaz Vural, "Hiçbir takımla uzun vadeli bir sözleşme yapmadım. Uzun sözleşme kulüp adına, antrenör adına hep sorun oluyor. Sezon sonunda tekrar oturup durum değerlendirmesi yapacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER