İzmir'in en iyi tenisçileri, Küçük Kulüp'te belirlenecek

Dünden bu güne İzmir’in sosyal ve sportif hayatına yön vermiş olan köklü tenis kulübü Küçük Kulüp’te 7 Eylül’de başlayan ve 20 Eylül’de son bulacak 9 Eylül Kupası’nda İzmir’in en iyi tenisçileri belirlenecek.

İzmir'in en iyi tenisçileri, Küçük Kulüp'te belirlenecek

Açık kategoride oynanan tek erkekler, tek bayanlar ve karışık çiftler karşılaşmalarında tam 120 tenisçi kortlarda mücadele verirken, turnuva aynı zamanda bir vefa örneği olarak göze çarpıyor. Küçük Kulüp 9 Eylül tenis turnuvası bu sene Küçük Kulüp’e kuruluşun buyana değerli katkılar sağlamış merhum Esin Özgener onuruna oynanıyor.

FİNAL GÜNÜ; İŞ, SİYASET, SPOR DÜNYASINI BULUŞTURACAK

Oldukça geniş bir katılıma sahip turnuva 20 Eylül Perşembe günü turnuva final maçları, ödül töreni ve kokteyli ile son bulacak. Turnuva finaline turnuva katılımcılarının ve kulüp üyelerin yanı sıra Özgener ailesi, spor ve siyaset dünyasından isimler bir arada olacak. Turnuva katılımcıları yapılacak çekilişle bir scooter motosiklet ve sürpriz hediyeler kazanacak.

"TURNUVAMIZ TÜRK TENİSİNDE KLASİKLER ARASINA GİRDİ"

Dev organizasyona ilişkin görüşlerini belirten Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik: “26 senedir büyük bir mutlulukla gerçekleştirdiğimiz turnuvamız her geçen yıl daha da heyecanlı ve iddialı bir organizasyona dönüştüğünü görüyoruz. Turnuvamızın, Türk tenisinde artık klasikler arasına girdiğini görmek bize büyük mutluluk veriyor. Bildiğiniz üzere turnuvalarımız her sene kulübümüzün bugünlere gelmesinde emeği geçen farklı bir kişiye adanıyor. Bu yıl turnuvamız, 2 kuşaktır kulübümüze üye olan ve değerli katkılarda bulunmuş Özgener ailesinin değerli büyüğü eski üyemiz merhum Esin Özgener’in onuruna gerçekleştiriyor. Kortlarımız keyifli ve çekişmeli maçlara ev sahipliği yapıyor. Tüm tenis severleri de maçlarımızı izlemeye ve bu keyfe ortak olmaya davet ediyoruz.” dedi

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER