İşte MHK'nın Yeni Başkanı

TFF, Merkez Hakem Kurulu'nun sunmuş olduğu istifaları kabul ettiğini açıkladı. Ayrıca açıklamada yeni başkanın Yusuf Namoğlu olduğu duyuruldu.

İşte MHK'nın Yeni Başkanı
Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu'nun usülen ettiği istifaların kabul edildiğini açıkladı.
 
Askeri ve devlet kurumlarındaki FETÖ üyelerinin bulunmasıyla işten çıkarılması üzerine Türkiye Futbol Federasyonu da çalışmaların kolaylığı açısından tüm kurumların usülen istifa ettiğini açıklamıştı.
 
TFF daha sonra yaptığı açıklamada ise “Hain terör örgütüyle bağlantılı olduğu tespit edilen üyelerin istifaları işleme konularak kabul edilecek, incelemeleri temiz çıkan üyelerin ise istifaları kabul edilmeyecek” ifadelerini kullamıştı. Bu gelişmelerin ardından TFF’den flaş bir açıklama geldi.
 
Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu’nun istifalarını işleme sokarak tüm kişilerin görevden ayrıldığını duyurdu.
 
İşte TFF'den yapılan açıklama;
 
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, dün (31 Temmuz 2016) istifasını sunan kurullar arasında yer alan Merkez Hakem Kurulu'nun başkan ve üyelerinin istifalarını görülen lüzum üzerine kabul etmiştir. Merkez Hakem Kurulu yeniden oluşturularak kamuoyuyla en kısa sürede paylaşılacaktır.

Yeni başkan Namoğlu

TFF'den yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Merkez Hakem Kurulunun başına Yusuf Namoğlu'nun atanmasını kararlaştırdı." denildi.

MHK üyelerinin ise önümüzdeki günlerde açıklanacağı bildirildi.
 
Yusuf Namoğlu, daha önce iki kez MHK başkanlığı yapmıştı.
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER