banner24

İnşallah Haftaya Serbest Kalır!

Nihat Özdemir : Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın haftaya görülecek dava sonrasında ''İnşallah serbest kalır öyle arzu ediyorum'' dedi.

İnşallah Haftaya Serbest Kalır!

 

İskenderun Körfez Sanayi ve İşadamları Derneği'nin ''İşadamları deneyimlerini paylaşıyor'' konulu toplantıda konuşan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü eski Başkan vekili Nihat Özdemir İskenderunlu işadamları ile başarılarını paylaştı önerilerde bulundu. Özdemir konuşmasının sonunda bir işadamının Fenerbahçe'yi neden bıraktınız sorusuna asistanlık döneminden başlayan bir yerlere hep aday gösterildiği yaşamından kesitleri paylaştı.

Özdemir, Ben hayatta hiçbir yere gideyim gireyim diye talip olmadım. İyi asistandım. İyi hocalık yaptım iyi öğretim üyeliği yaptım. Okulda dediler ki seçime sen gireceksin benim aklımdan geçmiyordu. Temsilci seçtiler diyerek şunları söyledi: "Müteahhit oldum hiç haberim yok beni aldılar yönetime sonra bir genel kurul oldu beni başkan yaptılar. İki dönem başkanlık yaptım bıraktım, yeter dedim. Ankara Spor Kulübü'nde tenis oynuyordum beni yönetime aldılar sonra başkan yaptılar sekiz yıl başkanlık yaptım. Ankara sanayi odasının meclis başkanlığı seçimi var illa seni aday göstereceğiz dediler, öyle oldum. Doğruya doğru. Hiçbir yere ben buraya geleceğim diye aday olmadım. Samimi olarak söylüyorum.''

Fenerbahçeden hiçbir zaman kopamayacağını da vurgulayan Özdemir, Pazartesi günü federasyonda bir toplantı var mesela ona gideceğim diyerek " Bu bir geçiş süreci inşallah yakın zamanda da Türk yargısının, adliyesinin adli sisteminin, işte bu ay sonunda haftaya başlayacak dava sonunda belki aziz başkanımız serbest kalır İnşallah onu arzu ediyoruz" şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2012, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER