banner51

İkinci Gün Sabah Seansı Yapıldı

35. CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) Genel Kurulu, bugün Antalya Belek Kempinski Hotel The Dome’da gerçekleştirilen sabah seansı ile devam etti.

İkinci Gün Sabah Seansı Yapıldı
 
35. CEV Genel Kurulu’nun ikinci gününde, Türkiye’nin bağlı olduğu Balkan Voleybol Birliği (BVA) de dahil olmak üzere 5 bölge federasyonunun faaliyet raporları genel kurula sunuldu. BVA faaliyet raporu, BVA Genel Sekreterliği görevini de yürüten Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil tarafından sunuldu.
 
Ayrıca önümüzdeki yıl Avrupa Şampiyonalarına ev sahipliği yapacak federasyonlar, düzenleyecekleri organizasyonlarla ilgili sunumlar yaptı. Türkiye’nin 2015 yılında ev sahipliği yapacağı 2015 CEV Erkekler U19 Avrupa Şampiyonası’nın sunumu ise TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Müdürü Nilüfer Shimonsky tarafından yapıldı.
 
TVF Başkanı Özkan Mutlugil, İsveç Voleybol Federasyonu Başkanı Saffet Eraybar, CEV asbaşkanları Banu Can Schurmann ve Sinem Mavili, TVF Genel Sekreteri Nihal İşçi, TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Müdürü Nilüfer Shimonsky’den oluşan Türk delegasyonu, genel kurul toplantılarında hazır bulundu.
 
35. CEV Genel Kurulu, bugün gerçekleştirilecek akşam seansının ardından sona erecek.
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2014, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER