banner24

Hocamız 1 Haftaya Belli Olur

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni teknik direktörün önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacağını söyledi.

Hocamız 1 Haftaya Belli Olur

Fikret Orman, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, uzun dönemde çalışacakları bir teknik adam aradıklarını belirterek, ''Çok hızlı davranıp hata yapmak istemiyoruz. Detaylı çalışıyoruz. Arkadaşlarımız alternatiflere bakıyorlar. Ama Türkiye'deki şike süreci ve Beşiktaş Kulübü'nün içinde olduğu şartlar da kolay değil. Dışarıdan da güzel bir fotoğraf gözükmemekte. Acil karar vermek durumunda değiliz. Bu hafta veya önümüzdeki hafta bu işi sonlandıracağız'' dedi.
Brezilyalı teknik adam Zico'nun Beşiktaş için isminin geçtiğinin belirtilmesi üzerine Orman, ''Alternatifler üzerinde konuşuyoruz. Sayın Zico da olabilir. Alternatifleri değerlendirip, yönetim kurulunda konuşacağız sonra da kararımızı vereceğiz'' ifadelerini kullandı.
Futbol komitesi üyeleri Tamer Kıran ile İbrahim Altınsay'ın yurt dışında yaptıkları temaslarla ilgili bir soruya Orman, ''Görüşüyorlar. Sadece ismi geçenler değil başkalarıyla da görüşüyorlar. Doğru ve uygun bir seçim yapmalıyız. Beşiktaş, günlük kararlarla yönetilemez. Panik içinde değiliz, alternatiflere bakıyoruz'' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2012, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER