banner9

'Hayret ve Şaşkınlıkla Okudum'

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yaşanan stat polemiğine Karşıyaka Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral da dahil oldu. Büyükoral, Kocaoğlu'nun açıklamasını hayret ve şaşkınlıkla okuduğunu söyledi.

'Hayret ve Şaşkınlıkla Okudum'

Büyükoral'ın açıklaması şöyle;

"İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu’nun 'sanki iki stad İzmir’i kurtaracak' görüşünü dün büyük bir hayret ve şaşkınlıkla okudum. Stad projesini 2012 yılında başkanlığım döneminde Karşıyaka’mıza büyük gurur ve mutlukla sunan başkan olarak bu projeyi Karşıyaka’mızın geleceği olarak görüyorum ve bu proje ile onur duyuyorum.

Başkamızın Sayın Fatih Diniz, Sayın Kocaoğlu ile görüşmesinden sonra Büyükşehir Belediyesi’nin eksikler giderildiği için davayı geri çekeceğinden mutlu olduğunu belirtmişti.
 
Büyükşehir Belediyesi ise bu süreçte TOKİ ile Spor Bakanlığı arasındaki bu protokolün de iptali için Danıştay’a temyiz dilekçesi verdi.
Biz de Karşıyaka Spor Kulübü Divan Kurulu olarak Sayın Başkana destek olmak amaçlı kendisinin de onayı ve içinde bulunduğu bir komisyon kurup, yönetime destek verelim, güç birliği içinde beraber ilerleyelim demiştik. Sonra başkanın bu görüşüne rağmen Yönetim Kurulu buna karşı çıkıp biz bu işi takip ediyoruz dedi. Biz de o zaman takip edilip edilmediğini takip edeceğiz demiştik.
 
Gelinen süreçte Sayın Kocaoğlu’nun görüşleri ortadadır. Karşıyaka’mızın geleceği bu stattır. Ben de Karşıyaka Spor Divan Kurulu Başkanı ve bu projeyi kulübümüze sunan başkan olarak bu görüşümün takipçisi olmaya devam edeceğim. Büyük Karşıyaka camiası merak etmesin!"
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2016, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER