Hamzaoğlu'ndan İzmir'de Yıldız Müjdesi

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, transferde ağır kaldıkları yönünde çıkan eleştirilere yanıt verirken "yıldız" oyuncu alacakları müjdesini verdi.

Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) ve Uluslararası Balkan Dernekleri Federasyonu’nun (ULUBALDEF) kendisine verilen "Evlad-ı Fatihan" ödülünü almak için İzmir'e gelen Hamzaoğlu, sarı kırmızılı taraftarların yıldız oyuncu beklentisine değinerek, "Herkes, hep bir yıldız oyuncu transferi diye tutturuyor. Biz sağlam gideceğiz, hiç kimse merak etmesin. Bizim yıldızlarımız bize yeter, alacağımız yıldızlar da olacak" dedi. Galatasaray’la çifte kupa sevinci yaşayan Hamzaoğlu, şöyle devam etti:
 
"Futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor ancak isimleri veremem. Başka kulüpler devreye girince fiyatlar artıyor. Bu sadece bizim kulübümüze değil, ülke futboluna da zarar verir. Makul fiyatlar içinde hareket edeceğiz. Herkese hak ettiğini vermeye çalışacağız. Ne yaptığımızı biliyoruz. Emin adımlarla kadroda düşündüğümüz oyuncularla görüşüyoruz. Alternatif isimler de mevcut. Galatasaray yine kendine yakışır şekilde mücadelesini verecek, kimsenin şüphesi olmasın."
 
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2015, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER