banner51

Göztepe'ye Dortmund Morali!

Göztepe'de Sportif Direktör Barış Güçlü'nün ekim ayında Londra'da katıldığı 'Football Business Summit' fuarında yakın temasa geçtiği Alman ekibi Borussia Dortmund ile ilişkiler meyvelerini verdi. Sarı kırmızılıların Altyapı Koordinaötürü Yüksel Can ve ekibi Almanya'ya giderek Dortmund altyapısında incelemelerde bulundu. Alman kulübünün tesislerini gezen kurmaylar, Göztepe'nin geleceği için neler yapılabileceği konusunda detaylı bilgi aldı.

Göztepe'ye Dortmund Morali!
 
Almanların tesisleşme olarak çok ileri düzeyde olduğuna değinen Yüksel Can, "Borussia Dortmund altyapı ve tesis sorununu tamamen çözmüş. Buradaki çocuklar onlarca sahada çalışma imkanı bulabiliyor. Biz sadece Gürsel Aksel Tesisleri'nde idman yapabiliyoruz. Ayrıca aramızda bir tempo farkı da var. Bizim için çok faydalı bir gezi oldu, eksiklerimizi gördük"dedi. Can ve ekibi Dortmund'un ardından Hollada devi PSV Eindhoven'ı da ziyaret etti.
 
HALİL AKBUNAR OYNAYACAK
 
Göztepe'de kritik Gümüşhanespor sınavı öncesi Halil Akbunar'dan gelen haberler teknik heyetin yüzünü güldürdü. Geçen haftaki Kocaeli Birlikspor mücadelesinde sağ arka adalesinden sakatlanan genç futbolcunun tamamen iyileştiği açıklandı. İdari İşlerden Sorumlu Menajer Kural Altıntaş, Halil'deki ödemin geçtiği belirterek, "Doktorlarımız oyuncumuzun oynamasında bir risk olmadığı raporunu verdi. Ancak sol kasığında yırtık olan Metin ise maça yetişemeyecek" ifadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER