banner9

Göztepe'nin Olaylı Tweetine Karşıyaka'dan Sert Yanıt

Göztepe'nin resmi Twitter hesabından, 1461 Trabzon karşılaşmasından sonra sonucun, ''Maç sonucu 1461 Trabzon 2-0 Karşıyaka'' şeklinde paylaşılması Karşıyaka'da büyük tepki çekti. Atılan tweet için Karşıyaka Çarşı Grubu'nun resmi sayfaları www.kskcarsi.org adresinde bir yazı yayınladı.

Göztepe'nin Olaylı Tweetine Karşıyaka'dan Sert Yanıt
Göztepe'nin resmi Twitter hesabından, 1461 Trabzon karşılaşmasından sonra sonucun, ''Maç sonucu 1461 Trabzon 2-0 Karşıyaka'' şeklinde paylaşılması Karşıyaka'da teokiye neden oldu. Sosyal medyada büyük tepki çeken tweet, kısa süre içinde kulübün resmi adresinin paylaşımlarından kaldırıldı.
 
Atılan tweet için Karşıyaka Çarşı Grubu'nun resmi sayfaları www.kskcarsi.org adresinde bir yazı yayınladı.
 
İşte o yazı:
 
"Karşıyaka öyle bir eziklik yaratmış ki kulübün resmi hesabına adını yanlış yazdırıyor. Öyle bir eziklik yaratmışız ki, sanırsın tüm ligi bize karşı oynuyorlar. Bizi yendiklerinde kendisini efsane sananlar, düşme hattındaki (Göztepe A.Ş. 0 – Denizli 1 , Erciyes 1 - Göztepe A.Ş. 0 , 1461 Trabzon - Göztepe A.Ş. 0 ) diğer takımlarla yaptıkları maçlarda birden gazoza dönüşüyorlar. Öyle bir gazoz ki resmi hesaplarında adlarını yazmayı şaşırıyorlar.
 
Maalesef bir başkanımız vardı bizim Karşıyaka Spor Kulübünden başka herşeyi düşünen Ali Erten , politik çıkarları için Göztepe A.Ş. sahibi Mehmet Sepil ile dostluk mesajları verdiklerinde bizim dost olmadığımızı kamuoyuna anlatmaya çalışmıştık ama anlamadılar. Yada anlatamadık!
 
Bir çift sözü de Göztepe Spor Kulübü Başkanı, pardon başkanlar kongre ile seçilir, Göztepe Spor Kârhanesi (kâr edilen yer) Sahibi Mehmet Sepil hakediyor. İzmir kulüpleri birlik olmadığı sürece kazanamaz diyordunuz hatırlar mısınız? Hatta şehre Barcelona geldiğinde bu tarihi fırsatı kaçırmayıp kadrajda yer almıştınız. Siz pr çalışmalarını seversiniz. Ama maske düştü kel göründü. Sizin şahsi hesaplarınız bizi ilgilendirmez de, şu kârhanenizin resmi twitter hesabında yazılanlarla ilgili kamuoyuna bir açıklama yapsanız fena olmaz.
Karşıyaka Çarşı Grubu"
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER