Göztepeliler, İzmir'i yakmaya hazırlanıyor!

Göztepelilerin her yıl iple çektikleri 14 Haziran'daki kuruluş yıl dönümü kutlamalarına sayılı günler kala heyecan doruğa çıktı. Farklı semtlerdeki kutlamalarda meşaleler şimdiden yanmaya başladı bile.

Göztepeliler, İzmir'i yakmaya hazırlanıyor!

İzmir'in Spor Toto Süper Lig'deki temsilcisi Göztepe, 93. yaşını kutlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Her yıl 14 Haziran'da Üçkuyular İskelesi'nden, Karataş'a kadar sahil şeridine sıralanarak aynı anda yaktıkları meşalelerle geceyi ve kenti aydınlatan sarı kırmızılı taraftarlar, bu yıl da büyük bir şova hazırlanıyor.

İŞTE MEŞALELERİN YANACAĞI SAAT

Göztepe tribünlerinin önde gelen grubu Yalı'nın yaptığı açıklamaya göre meşaleler bu yıl 22:00'da, sahil açıklarındaki bir tekneden atılacak işaret fişeğiyle birlikte yakılacak.

Bununla birlikte kulüp yönetimi de organizasyonda taraftarları yalnız bırakmıyor. Son birkaç yıldır 14 Haziran etkinliklerine dahil olarak, Göztepe'nin kuruluş yıl dönümünün kent için adeta bir karnavala dönüşmesinde pay sahibi olan Göztepe yönetimi, bu yıl da ses ve ışık gösterileri ile havai fişeklerle birlikte geceye renk katacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER