banner51

Göztepe, Üniversite El Ele

Göztepe ile Dokuz Eylül Üniversitesi arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı, Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Mehmet Sepil, işbirliğinin İzmir futboluna ivme kazandıracağını söyledi.

Göztepe, Üniversite El Ele
 
Protokol çerçevisinde, Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksek Okulu’nda görevli akademisyenler ve öğrencilerden faydalanacaklarını belirten Başkan Mehmet Sepil, "Sporun bilimsel verileri, yolumuza ışık tutacak. Ayrıca buradaki öğrenciler için kulübümüz ayrı bir okul olacak. Üniversitede eğitim gören antrenörlere ve spor yöneticilerine kapımız daima açık olacak" dedi.
 
Göztepe’nin büyük ve değerli bir marka olduğunu dile getiren Rektör Prof.Dr.Mehmet Füzün ise, "Üniversitemizdeki eğitmen ve öğrecilerimiz sporcu hareketlerini tüm boyutlarıyla sistematik ve bilimsel olarak inceliyor. Göztepe ile yaptığımız işbirliği hem kulübümüzün hem de öğrencilerimizin gelişimi için çok büyük öneme sahip" yorumunu yaptı.
 
Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Atalay Arkan da "Futbol antrenörlüğünde gelişim ve başarı adına tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. En büyük hayalimiz Avrupa’da marka olacak teknik adamlar yetiştirmek" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER