Göztepe'de kombine geriliminde yeni perde

Göztepe'de kombine fiyatları ve doğu tribünü kategorileri üzerinden kulüp ve taraftar arasında yaşanan sıkıntıda yeni gelişmeler dikkat çekiyor.

Göztepe'de kombine geriliminde yeni perde

Burak Cilasun / Ben TV

Süper Lig'de yeni stadına geçmek için geri sayıma başlayan Göztepe'de, taraftarlar ve kulüp yönetimi arasındaki bilet fiyatları ve doğu tribününün kategorileştirilmesi üzerine başlayan gerilim sürüyor.

Son olarak İzmir'de oynanan Yeni Malatyaspor maçında tribünlerin "Müşteri değiliz, Göztepeliyiz" tezarühatlarına karşılık kulüpten konuya ilişkin bir açıklama gelmezken, sarı kırmızılı taraftarlar son olarak da stat inşaatına taleplerini bildiren bir pankart asmıştı.

TARAFTARLAR KARŞI KARŞIYA GELDİ

Kulüp ve tribünler arasındaki bilet gerilimi yeni haftayla birlikteyse farklı bir noktaya evrildi. Bazı taraftar oluşumlarının Göztepe Başkanı Sepil ile uzlaştığı ve doğu tribününde bir arada olmaya yönelik, yönetime verilmek üzere listelerin hazırlandığı iddiaları bu kez de taraftarları karşı karşıya getirdi.

Sarı kırmızılı tribünlerin bir kısmı, yönetime zeytin dalı uzatma yanlısıyken, bir kısım ise başlatılan tepkinin içeriden bölündüğünü öne sürerek bu uzlaşmaya karşı duruyor. Göztepe'de yönetimin konuya ilişkin sessizliği ise sürüyor.

STADIN SON FOTOĞRAFI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Öte yandan stat inşaatının devam ettiği Göztepe'de, kulübün resmi hesaplarından paylaşılan son fotoğraf ise beğeni yağmuruna tutuldu. Kaba inşaatı bitmiş olan stadyumda sahanın çimlenmiş hali taraftarlar tarafından büyük bir heyecanla karşılandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER