Galatasaray, Denizli ile Anlaştı

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu'ndan boşalan teknik direktörlük koltuğunu ünlü çalıştırıcıya emanet etti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mustafa Denizli ile yaptığı görüşme sonrası anlaşıldığını açıkladı.
 
Özbek, 'Değerli hocam Mustrafa Denizli'yle bir toplantı yaptık. Boşalan teknik direktörlük görevini hocamıza teklif ettik. Hocamız da görevi prensipte kabul etti. Önümüzdeki günlerde imzalayacağız. Ben hocama alacağı görevlerde başarılar diliyorum." dedi.
 
Denizli'nin açıklamaları ise şöyle oldu; 
 
"Heyecanlıyım heyecanımı mazur görün bu çok doğaldır. Sporculuk yaşamınımın noktasını bu camiada gerçekleştirdim. Hayatımın en büyük başarılarım başlangıç olarak bu camiada başladı.Başarılarıma bu camiada başladım. Parantezi burada açtım. İnşallah yüzümün akıyla bu camiada kapatacağım. Eğer birgün başarılarımı, ismimi risk edeceksem uğruna herşeyimi risk edeceğim camia burasıdır. 
 
Bu görevden dolayı çok heyecanlıyım. İlk başladığım gündeki heyecanım nasılsa şimdi de aynı. Bu heyecanı kaybettiğim anda bu görevlerde bulunmam. Sizlere de benim yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Galatasaraylılar nasıl bir hava bekliyorsa öyle bir hava yakalayacağız. '
 
Burada çok önemli, programlanmış işlerim var.  Bu konuda yardımcı olabilecek çok yakın iki arkadaşımdan destek isteyebilirim. Bir tanesi Fatih hocamız bir tanesi Hamza hocamız. Onların bilgilerini ve tavsiyelerini alırım. Burası çok büyük bir camia. O yüzden ertesi gün takımın başına geçilmez. Haftasonunun ardından takımın başındaki yerimi alacağım."
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER