Galatasaray ayağa kalktı! Kavga ettiler!

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; yöneticiler arasında sert tartışmalar yaşandı.

Galatasaray ayağa kalktı! Kavga ettiler!

Recevik, Yereşen'e laf attı ve ortalık karıştı

Türk Telekom Stadı'ndaki toplantıda yönetici Mahmut Recevik, Emlak A.Ş. Üyesi Ahmet Reha Yereşen'e laf attı, ortalık ayağa kalktı.

YÖNETİCİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Başkan Mustafa Cengiz’i eleştiren Yereşen, her şeyi açık açık yüzüne karşı söyledi. Toplantı sonrasında çekilen grup fotoğrafında yer alan Yereşen’i eleştiren Recevik’in, “Hem twitter’da sallayacaksın hem de gelip fotoğraf çektireceksin” sözleri üzerine sarı-kırmızılı üye yöneticinin üzerine yürüdü.

TOPLANTIDA DÜŞÜNCELERİNİ AÇIKLADI

Başkan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu önceki gün, başkanlığını Teoman Kadıoğlu’nun yaptığı Galatasaray Düşünce Derneği üyelerini ağırladı. Toplantıda üyeler tek tek eleştirilerini, görüşlerini yönetime aktardı.

"SUÇU KENDİMİZDE ARAMALIYIZ"

Bu sırada söz alan Galatasaray Emlak AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Reha Yereşen, Cengiz’e dönerek, “Sosyal medyadaki eleştirilerimi yüzünüze karşı da söyleyeceğim. Kulüpler Birliği’nde aleyhimize bir çalışma olduysa, metin kaleme alındıysa bundan haberimizin olması gerekiyordu. Haberiniz yoksa burada suçu diğer kulüplerde değil, kendimizde aramalıyız. Galatasaray’ın bir ağırlığının olması gerekirdi” dedi.

ALİ DÜRÜST KONUSUNDA ELEŞTİRİ

Cengiz’in girdiği başkanlık seçimini kazanması için yoğun çaba sarf eden Yereşen’in diğer eleştirisinin ise Ali Dürüst konusunda olduğu öğrenildi.

RAHATSIZLIĞINI DİLE GETİRDİ

Yereşen’in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst’ün hedef gösterilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, “Ali Dürüst’ü yıpratarak elinize ne geçer? Yalan yanlış beyanlarla elinize ne geçer?” diye çıkıştığı belirtildi. Mustafa Cengiz’in, Yereşen ve diğer üyelerin eleştirilerini sakin bir şekilde dinlediği öğrenildi. Ancak toplantı bittikten sonra çekilen grup fotoğrafı sırasında ortalık karıştı.

CENGİZ SAKİNLEŞTİRDİ

Yönetici Mahmut Recevik’in Yereşen’e dönerek, “Hem twitterda sallayacaksın hem de gelip fotoğraf çektireceksin. Sen git politikaya devam et... (Ahmet Reha Yereşen, MHP Eskişehir milletvekili adayıydı)” diye söylendiği öğrenildi.

ZOR SAKİNLEŞTİRDİLER

Bu sözlere sinirlenen Yereşen’in ise Recevik’in üzerine yürüdüğü ortaya çıktı. Başkan Mustafa Cengiz ve salonda bulunanların iki tarafı zor sakinleştirdiği bildirildi. (Skorer)

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIMDA BULUNDU

Öte yandan Yereşen, kendisine ait sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER