'Futbol Herşeyin Önünde'

Altınordu'nun 1461 Trabzon’dan renklerine bağladığı golcü Taha Balcı, Trabzon'un ara sokaklarında başlayan futbol yaşantısında, hep daha iyiye ulaşmak için çaba gösterdiğini söyledi.

Futbol topuyla tanıştığı Yıldızspor’dan bugüne kadar futbolun kendisi için ilk planda olduğunu belirten Taha Balcı, “Benim için sevdiğim meslekte başarılı olmak her şeyin önünde yer alır” dedi. 
 
“Tamam, şimdi futbolcu oldum” diye düşünmediğini belirten Taha Balcı, “Her zaman daha iyiye nasıl ulaşabileceğimi planlar ve bunun için çalışırım. Altınordu’yla beni buluşturan düşünce de bu” yorumu yaptı. 
 
Kendisine başka teklifler de geldiğini ifade eden 25 yaşındaki forvet, “Huzur ve birlikteliğin olduğu yerde kendimi daha rahat geliştirebileceğime inandığım için burayı seçtim.  Altınordu'ya başarılı olmak için geldim. Bu forma altında önce PTT 1. Lig'e ardından da Süper Lig'e çıkma sevinci yaşamak istiyorum. Bizi, çok zorlu önemli bir ikinci yarının bizi beklediğini biliyorum. Arkadaşlarımızla birlikte takımımızı bu hedefe taşımak ilk görevimiz olacak" diye konuştu.
 
Öte yandan Altınordu ikinci yarı hazırlıklarını Selçuk-Efes Tesislerinde yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Isınma ve ardından plyometric çalışma yapan ekibimiz, antrenmanın ikinci bölümünde taktiksel oyunla idman tamamlandı. Bugünkü antrenmana Antalya'daki Spor Toto 2. Lig Karması'na giden Evren Üstündağ, Gökhan Yılmaz, Gökhan Karadeniz, Sinan Osmanoğlu, Ozan Sol ve Kemal Cingirt katılmadı.
 
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2014, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER