banner51

Ford Roadshow Heyecanı Kocaeli'de

Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi heyecanı, Ford Roadshow 2015 ile start aldı. Otomobil ve motorsporları tutkunları Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotları eşliğinde, Fiesta Red ve Fiesta Black modelleri ile Co-Drive aktivitelerine katıldı.

Ford Roadshow Heyecanı Kocaeli'de
 
Ford Roadshow 2015 Kocaeli Co-Drive etkinliği Bulvar Anıt Park karşısında yer alan Perşembe Pazarı’nda gerçekleştirildi. Saat 14.00- 20.00 arası düzenlenen Co-Drive etkinliği kapsamında Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotları Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu Fiesta Red ve Fiesta Black ile katılımcılara özel sürüş heyecanı yaşattılar. Ford Roadshow 2015 Kocaeli’nde, Castrol Ford Team Türkiye Direktörü Serdar Bostancı da 1968 model Ford Escort MK1 ile özel bir şov gerçekleştirdi.
 
Ford Roadshow kapsamında motorsporlarına ilgi duyan vatandaşların Co-Drive etkinliğine katıldığını söyleyen Pilot Orhan Avcıoğlu, "Motorsporları ile ilgilenen vatandaşlarımızı Co Drive etkinliğine katılarak heyecan yaşadılar. Piste heyecan yaşayan vatandaşlarımızı gezdirdiğimiz için mutluluk duyduk" dedi.
 
Hedeflerinin Türkiye Şampiyonluğunu kazanmak olduğunu söyleyen pilot Murat Bostancı, "Tekrar Kocaeli’nde olmak bizim için çok önemli. Geçen sene Türkiye şampiyonluğunu bu şehirde kazanmıştık. Zaten ev sahibi olduğumuz bir şehir. İnsanlarla biraradayız bugün. Yarın yarış başlayacak. Ufak da olsa insanlara ralinin tadını yaşatmaya çalışıyoruz. Yarın işallah ikinci kez Türkiye şampiyonluğunu kazanırız" dedi.
 
Pazar akşamı kazanmak istediklerini söyleyen Pilot Orhan Avcı, "Kocaeli rallisinden önce motorsporlarına ilgi duyan vatandaşlarımıza yardımcı pilotluk heyecanını yaşatıyoruz. Yarın yarışlar var. Lider olarak geldik buraya. Pazar akşamı kazanmak istiyoruz." dedi.
 
Etkinlik kapsamında motorsporları tutkunları ile buluşan şampiyon pilotlar Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu, dileyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdiler ve imza dağıttılar. Show Radyo’nun ünlü sunucusu Nihat Sırdar’ın da canlı yayın yaptığı organizasyonda katılımcılar Nihat Sırdar ile tanışıp, muhabbet edip fotoğraf çektirdi.
 
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER